[vc_row 0=""][vc_column 0=""][vc_column_text 0=""]

השוואת מנהלי תיקים – ניהול תיקי השקעות

[/vc_column_text][vc_row_inner 0=""][vc_column_inner width="2/3"][vc_column_text 0=""]

השוואת מנהלי תיקים / מנהלי תיקי השקעות

ריבוי בתי ההשקעות בישראל ושינויים משמעותיים שבוצעו ברגולציה ובחוק בשנים האחרונות  יצרו בלבול רב בקרב אנשים שרוצים להשקיע את כספם לא בבנק אלא בבית השקעות, אך בשל ריבוי ההצעות אינם מקבלים החלטה ומכאן שהכסף "שוכב" בבנק ומניב 0 תשואה.

[/vc_column_text][vc_btn title="לקבלת הצעות להשוואת מנהלי תיקים ניהול תיקי השקעות" color="green" size="lg" align="center" button_block="true" link="url:%23form|||"][vc_column_text 0=""]

אנו ב ChooseWise פועלים מעל עשור בסיוע לאנשים במציאת ההצעה הטובה ביותר והמתאימה ביותר לכם, הלקוחות. אצלנו תקבלו פרטים של מספר בתי השקעות אשר נבדקו על ידנו ונמצאו אמינים. אנו נפנה אתכם למספר גופים מהם תוכלו לקבל את ההצעה הטובה ביותר, להיפגש עימם ולוודא כי אתם מקבלים את התנאים הטובים ביותר.

ניהול תיקי השקעות מחייב ידע רב, רחב ועמוק בתחום זה, אין מדובר בסגמנט אחד אלא במכלול הרחב של ניהול תיקים לקוחות  בשוק ההון, קרי, היועץ חייב להיות בקיא באפיקי השקעה רבים, להבין איזה אפיק השקעה יתאים טוב יותר לאופי שלכם כמשקיעים. האם לפזר את ההשקעה למספר אפיקים או להתמקד באפיק מרכזי אחד?

מה פרק הזמן בו אתה מעוניין להשקיע, בייחוד לאור העובדה כי רבים ממקורות הכסף הנם כספים הממתינים לרכישת בית/נכס, כספי חסכונות של שנים רבות, פנסיה ממקום העבודה וכו'. כספים אלו נדרשים לכם להמשך הדרך ולכן חשוב מאד שתשקיעו אותם באפיק הנכון, תוך חישוב הסיכונים בכל אפיק השקעה ופרק הזמן הנדרש להשקעה זו להבשיל לכדי רווח. כל אלו ועוד הנן שאלות חשובות מאד ואף קריטיות להצלחת תיק ההשקעות שלך ובחירת מנהל תיק השקעות המבין אותך ואת הצרכים שלך. ישנם מנהלי תיקי לקוחות הסבורים כי הלקוח אינו מבין דבר וחצי דבר ואילו הם יודעים יותר טוב ממנו מה הוא צריך…גישה זו מעידה על התנשאות ויוהרה ובסופו של דבר תביא את הלקוח לחוסר שביעות רצון מוחלטת בשל ההפסדים או התנודות בחשבון המנוהל. לכן כל משקיע/לקוח צריך לבחור את מנהל תיק ההשקעות שלו בתבונה רבה ולאחר מחשבה.

מה חשוב לדעת בניהול תיקי השקעות ?

1. איפה הכסף:
הכסף שלכם מנוהל על ידי מומחים אך נשאר בבעלותכם המלאה ובחשבון הבנק שלכם.

2. קביעת אסטרטגיה להשקעות:
בפגישה אישית עם מומחה עליכם להחליט מה הגישה הטובה ביותר עבורכם, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

3. המלצות: מלקוחות קיימים או כאלו שבעבר היו לקוחות, בדוק את השרות שקיבלו והאם שבעי רצון.

4. עלויות:
עמלות שונות ומשונות יושתו עליכם כמו גשם אשתקד, אין להתחמק מכך שכן מדובר בתשלום בגין שרות שאתה מקבל, יחד עם זאת ניתן וחשוב להתמקח על גובה העמלות, כמות העמלות והאם ניתן לקבל החזר כלשהו בהינתן פעולות רבות בחשבון (כל אחד מנהל את החשבון לפי החלטתו ויעוץ מקצועי, ישנם משקיעים שמבצעים עשרות רבות של פעולות מדי חודש).

5. חשיבה מקורית מחוץ לקופסא:
מעת לעת מפתחים מוצרים פיננסים חדשים המשווקים לבתי ההשקעות, או בתי השקעות אשר מפתחים בעצמם כלים אלו, חשוב לבדוק כל אופציה חדשה ולבחון לעומק האם היא רלוונטית לכם. היה ואתם מסוג האנשים שחושבים מחוץ לקופסא אזי יש לכם הרבה מה לקרוא ולהתנסות.

לפרטים נוספים ללא כל התחייבות השאירו פרטיכם

כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד, התנאים המחייבים הנם תנאי ההצטרפות הפרטניים לכל מנהל תיקים או חברת ניהול תיקי השקעות.

ChooseWise רכזה עבורכם מנהלי תיקים וכן מנהלי תיקי השקעות מובילים בשוק שיסייעו לכם לנהל את כספכם בתבונה.

לקבלת פרטים נוספים מלא/י טופס קצר, בחינם וללא כל התחייבות, וקבל/י הצעות אטרקטיביות מטעם מנהלי תיקים ומנהלי תיקי השקעות מובילים בשוק.

ביטוח חיים קבוצתי – למי כדאי? כמה זה עולה? מי משלם?

כאשר נוטלים משכנתא מהבנק חובה לעשות שני סוגי ביטוחים:

אז אם אתם מתכוונים לעשות לבטח את המבנה בו אתם גרים, בדקו את רמת הסיכון של הנכס, סוגי הביטוח השונים, ובררו את שוויו האמיתי של הנכס, כדי שתוכלו לקבל ולשלם את הסכום המתאים וההוגן לביטוח הבית שלכם.

אז מי בעצם משלם את הפרמיה בסופו של יום?

תשלום פרמיה של ביטוח חיים קבוצתי יכול להתבצע דרך שלוש חלופות:

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/3" css=".vc_custom_1492014306982{background-color: #f6f6f6 !important;border-radius: 15px !important;}"][vc_custom_heading text="צור קשר" font_container="tag:h2|text_align:center|color:%23209bbf" use_theme_fonts="yes"][vc_column_text css=".vc_custom_1492065180157{background-color: #209bbf !important;}"][/vc_column_text][vc_column_text 0=""]
[/vc_column_text][vc_column_text 0=""]

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#4) Application request limit reached
Type: OAuthException
Code: 4
Please refer to our Error Message Reference.
[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner 0=""][vc_column_inner 0=""][vc_column_text 0=""]

[/vc_column_text][vc_separator 0=""][vc_column_text css=".vc_custom_1492104782482{border-top-width: 30px !important;}"]

תנאי השירות ושליחת פרטים לצורך קבלת הצעה להשוואת מנהלי תיקים – ניהול תיקי השקעות

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row css=".vc_custom_1491996370440{background-color: #07a500 !important;border-radius: 15px !important;}"][vc_column 0=""][vc_row_inner equal_height="yes" content_placement="top" lvca_dark_bg="true"][vc_column_inner width="1/2"][vc_column_text 0=""] [/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width="1/2"][vc_column_text 0=""]

ניהול תיקי השקעות מחייב ידע רב, רחב ועמוק בתחום זה, אין מדובר בסגמנט אחד אלא במכלול הרחב של ניהול תיקים לקוחות  בשוק ההון, קרי, היועץ חייב להיות בקיא באפיקי השקעה רבים, להבין איזה אפיק השקעה יתאים טוב יותר לאופי שלכם כמשקיעים. האם לפזר את ההשקעה למספר אפיקים או להתמקד באפיק מרכזי אחד?

לקבלת פרטים נוספים מלא/י טופס קצר, בחינם וללא כל התחייבות, וקבל/י הצעות אטרקטיביות מטעם מנהלי תיקים ומנהלי תיקי השקעות מובילים בשוק.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column 0=""][vc_column_text 0=""]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=""][vc_column 0=""][vc_column_text 0=""]

תגובות

תגובות

[/vc_column_text][vc_text_separator title="שירותים נוספים" i_icon_fontawesome="fa fa-question-circle-o" i_color="custom" i_background_style="boxed-outline" i_background_color="white" add_icon="true" i_custom_color="#209bbf"][/vc_column][/vc_row]

איכות השירות
מהירות תגובת החברה
עלות מול תועלת
ציון כללי

תגובות

תגובות