מחיקת חוב מזונות בהליכי פשיטת רגל

עורך דין פשיטת רגל ברמת גן

עו"ד אביב סטרול עוסק בתחומים: דיני משפחה, הוצאה לפועל ומחיקת חובות ודיני תעבורה. תשלום זה לרוב נמוך בהרבה מסה"כ התשלומים יחד ששילם החייב לכל הנושים לפני הליך מחיקת חובות – פשיטת רגל, לכן בסופו של דבר נשאר לך יותר כסף בכל חודש. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור מחיקת חובות fifty five (ב) בית המשפט רשאי לבטל את ההכרזה על פשיטת רגל אם נוכח כי החייב ניצל לרעה את הליכי פשיטת הרגל. זה אישוש להערכת המינימום מלפני שנה והשלמה עם כוחה המוגבל של ההרחבה הכמותית ועם הפגיעה בצמיחה עקב הקיצוץ התקציבי בסך 1.2 טריליון דולר שכפה הסנאט (קיצוץ שמצידו חילץ את ארה"ב ממצב של פשיטת רגל מתקרבת).

עורכת הדין שני כהן, מתמחה בטיפול בהליכי פשיטת רגל באמצעות המתווה החדש, לפי פקודת פשיטת הרגל, ניתן להגיש בקשה למתן צו כינוס ופשיטת רגל לכונס הרשמי באישור בית משפט ולפעול בהליך מקוצר עד 18 חודשים לערך, תוך מחיקת חובות העבר, והכל לפי פקודת פשיטת הרגל. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא פשיטת רגל לחצו על הקישור פשיטת רגל עורך הדין הוא זה שצולח יחד עם החייב את כלל תהליכי הבירוקרטיה המפרכים, מכין אותו לשלבים הבאים בתהליך ונוכחותו נדרשת בכל אחד מהדיונים, כך שאין כמעט אפשרות לפתוח בהליך של פשיטת רגל ולקבל צו כינוס מבלי להיעזר בשירותיו.

לפיכך, ניתן לבטל צו כינוס מכוח סמכות ביטול הצווים הכללית במסגרת הליכי פשיטת הרגל המוקנית לבית המשפט לפי סעיף 181 לפקודה, אם כי שיקול הדעת בביטול צו כינוס יהיה זהה בדרך כלל, לזה המותווה בסעיף 55 לגבי ביטול צו פשיטת רגל. במידה והמדובר באדם פרטי – הדבר עלול להביאו לכדי פשיטת רגל Chapter.

כמו כן, אסור לחייב לשלם את הקנס למדינה כל עוד הוא מצוי במסגרת הליך פשיטת הרגל, משום שהתשלום יחשב במקרה כזה כהעדפת נושים בלתי מותרת , ועל כן אסור למדינה לפעול לגבייתם כל עוד החייב מצוי בהליך פשיטת רגל. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור הסדר נושים לכן, אם יש לכם חובות ישנים כדאי שתתחילו לטפל בהם כי מחיקת חובות ישנים זה משהו שאפשר, וכדאי, להתמודד איתו אחת ולתמיד.

לכן נקבע כי אותו חייב, רשאי בנסיבות מסויימות לפנות להליך של פשיטת רגל, אשר לאחריו יתאפשר לו לחזור לפעילות כלכלית נורמאלית, ולקבל מביהמ"ש הפטר, תוך שמיטת חובותיו. מניסיוננו, ניתן להוסיף, שבמהלך כל הליך פשיטת רגל, חייב משלם סכום שלא עובר 30% מגובה החוב המקורי לרגע פתיחת הליך פשיטת רגל.

בקשה זו תהיה רק לצורך הרקורד שכן שום הליכים אופרטיבים לא ננקטו בגינה אחרת היה כמובן צורך לכנוס את נכסיו של גבאי (כפעולה ראשונית המקובלת בכל תיק פשיטת רגל) ובכלל זה את זכויותיו של הקבלן במגרש בתל-אביב לבניית מאות יחידות דיור ואשר טופלו בהליכי גבייה על ידי עו"ד לוי, ודבר זה לא נעשה כלל (ולמעשה בטווח של שלושה חודשים בתיק פשיטת רגל כמעט לא ניתן לעשות דבר).

משרדנו מוביל בתחום פשיטת רגל והגשת בקשות מטעם החייב, לכינוס נכסים ופשיטת רגל. עורך דין חן אלגבי מסביר את התהליך של מחיקת חובות. פשיטת רגל – ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי, מהגשת בקשה למתן צו כינוס ופשיטת רגל ועד מתן הפט"ר. פשיטת רגל הנה מעמד משפטי שנקבע בעקבות פנייה של בעל החובות עצמו או נושיו ומטרתה מצד אחד הגנה על פושט הרגל מהמשך הליכים ותביעות נגדו ומאידך הפקעת הנכסים שעוד נותרו בידיו, על מנת שאלו ישמשו להחזר, ולו חלקי, של החובות הכספיים העומדים כנגדו.

על בסיס הערכתו יקבל עורך הדין החלטה לגבי אופן ההתנהלות המתאים – פתיחה בהליכי פשיטת רגל לאדם פרטי או כניסה לסטאטוס של פירוק או הליכי הבראה לגבי חברה. ממש כפי שגירושין מחוץ לכותלי בית המשפט ועל ידי גישור טובים וקלים יותר מאשר גירושין מסובכים, כך גם הסדר חובות ללא פשיטת רגל יהיה קל ונוח יותר.

מחיקת חובות,פורומים משפטיים,עמוד הבית,פירוק חברה מרצון


Recent Posts:

Leave a Comment

Post