מחיקת חובות וסגירת תיקים

מחיקת חובות (הפטר) לחייב מוגבל באמצעים בהוצאה לפועל כל

המשרד הנו משרד בוטיק העוסק בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי, חברות, מקרקעין ונדל"ן, דיני עבודה, הוצאה לפועל ופשיטת רגל. במסגרת הליך פשיטת רגל יש למנות נאמן לנכסי החייב. בקשת פשיטת רגל יכולה להיות מוגשת על ידי הנושה או על ידי החייב. משרד עורכי דין עודד חן עוסק בתחום ההוצאה לפועל פשיטת רגל ומחיקת חובות, כמו כן במשפט אזרחי ודיני מקרקעין. רציתי לדעת מה אתה ממליץ לעשות ואיך מחליטים האם ללכת על הליך פשיטת רגל או לעשות איחוד תיקים בהוצל"פ.

רישום במאגר BDI נמחק אוטומטית כעבור 7 שנים מיום ההכרזה על פשיטת רגל. כמו כל מחיקת חובות אחרת, גם כאשר מדברים על מחיקת חובות לעירייה מדברים על התמודדות לא פשוטה מבחינה בירוקרטית. זה לא משנה מה קרה ומדוע הגעתם למצב של חובות כי עם עורכי דין פשיטת רגל מובילים יש לכם כיסוי לצאת מהעניין ולהתחיל מחדש.

המטרה של הליך פשיטת רגל היא בעיקר הגנה על פושט הרגל עצמו, וכן אפשרות להשיב לנושים את כספם בהליך הטוב ביותר. פתיחה בהליכי פשיטת רגל לגבי החייב יכולה להיות הן ביוזמת החייב עצמו והן ביוזמת נושיו. הוצאה לפועל זה כאב ראש ופשיטת רגל זה הגבלות מכאן עד הודעה חדשה. זכור-בפירוק אין הענקה,אלא רק בפשיטת רגל.

יובהר כי במסגרת סעיף 128 לפקודה בית המשפט המחוזי שדן בתיק פשיטת הרגל איננו משנה את סכום המזונות אשר נקבע במסגרת פסק הדין שניתן על ידי בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, אלא הוא רק קובע כמה ישולם מתוך סכום זה בפועל ובאופן זמני בלבד, בעת שהחייב מצוי בהליכי פשיטת רגל.

במסגרת הליך של פשיטת רגל ניתן להסדיר באופן מרוכז את רוב הסוגים של החובות, אך במסגרת הליך איחוד חובות, ניתן לאחד רק תיקים מסוימים. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור פשיטת רגל במקרים רבים ניתן לסייע לחייבי כספים באמצעות ניהול מו"מ ישיר מול הנושים והגעה להסדרים, גם בלא שהחייב יאלץ להכנס להליך פשיטת רגל. חשוב לציין, שהמחוקק דאג לאנשים העוברים את הליך פשיטת רגל ע"י כך, שקודם כל עושים חקירת יכולת – בודקים כמה אדם או זוג מרוויחים בחודש.

בנוסף לכך, אם תעשו את הדברים בלי הליך של פשיטת רגל אתם תראו שהכול יהיה פשוט יותר וגם לא יצטרף לשם שלכם הכתם של "פשיטת רגל". סיבה נוספת לחיבתי אליו היא נכונותו לסגת מרעיון הנפל שלו לבצע מחיקת חובות פרטיים. מכיוון שאין בקשותי נתונים כגון: גובה החוב הכולל, מועד פתיחת התיקים וכו', קש לי להעריך האם הפתרון הוא בהסדרים או בפניה להליך פשיטת רגל.

החסרונות בהליך פשיטת רגל הם שלאורך הדרך ישנה חשיפה גדולה של החייב ופלישה לפרטיותו. משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות', הינו עוסק במחיקת חובות לחייבים וביטול הגבלות ועיקולים, בניהול הסדרי חוב ובייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל. במקרה שחייב נקלע לחובות חדשים תוך כדי הימצאותו במסגרת הליכי פשיטת רגל , בית המשפט אינו רואה זאת בעין יפה ונוטה לבטל את הליכי פשיטת הרגל ולהורות על החזרת ניהול הליכי גביית חובותיו ללשכת ההוצאה לפועל.

בנוסף השופט קובע מועד לדיון בבקשה לפשיטת רגל וזאת לאחר שנה וחצי. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא מחיקת חובות לחצו על הקישור פשיטת רגל פשיטת רגל של שנינו עברנו, הלוואות, חובות , אנשים רעים שדופקים בדלת, מכירת דירה חדשה, ושוב טעות נוספת פשיטת רגל שניה ועוד סיפורים. אדם פרטי, הנקלע לחדלות פירעון, ניצב בפני הכרזה על פשיטת רגל וכניסה להליכים בהתאם.

מחיקת חובות,פורומים משפטיים,עמוד הבית,פירוק חברה מרצון


Recent Posts:

Leave a Comment

Post