באילו מקרים ניתן לבצע מחיקת חובות לבנק

ביטול הליכי פשיטת רגל כשלפושט הרגל חוב מזונות לפי הלכת מור

המשרד הנו משרד בוטיק העוסק בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי, חברות, מקרקעין ונדל"ן, דיני עבודה, הוצאה לפועל ופשיטת רגל. כאשר תאגיד נקלע לחדלות פירעון הוא אינו יכול לבקש הכרזה על פשיטת רגל אלא להיכנס להליך פירוק לפי חוק החברות תשנ"ט-1999 ופקודת החברות (נוסח חדש) תשמ"ג-1983 שבסופו של יום יוחלט האם החברה תחדל להתקיים או תעבור תהליך של הבראה ושיקום. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור פשיטת רגל לפיכך לא ניתן להגיש תביעה בגין חובות אלו וכמו כן לא ניתן לפעול לגבייתם כל עוד החייב נמצא במסגרת הליך לפשיטת רגל.

משרדנו מתגאה בעובדה כי הצלחנו לעזור להמון לקוחות להגיע להסדר חוב אופטימלי אשר מנע מהחייבים את הצורך בהליכי פשיטת רגל והביא ללקוחותינו את האפשרות להתחיל את החיים מחדש ללא החובות שמעיקים עליהם. פשיטת רגל לא פוטרת את סרבן המזונות מתשלום המזונות! מעבר לכך שצריך להכיר את החוק היבש ולהבין מה הוא אומר, צריך גם לדעת איך עובדת מערכת בית המשפט ופרוצדורות של הוצאה לפועל חשוב להבין את כל הבירוקרטיה ולהציג את כל המסמכים הנדרשים, או במילים אחרות: הליך פשיטת רגל זו עבודה לכל דבר.

לכן נקבע כי אותו חייב, רשאי בנסיבות מסויימות לפנות להליך של פשיטת רגל, אשר לאחריו יתאפשר לו לחזור לפעילות כלכלית נורמאלית, ולקבל מביהמ"ש הפטר, תוך שמיטת חובותיו. מניסיוננו, ניתן להוסיף, שבמהלך כל הליך פשיטת רגל, חייב משלם סכום שלא עובר 30% מגובה החוב המקורי לרגע פתיחת הליך פשיטת רגל.

עילות אלו כוללות בין היתר, קיומו של סכום חוב מינימלי קצוב שעל החייב לשלם לנושה מיד או בזמן עתיד קבוע וכן ביצוע מעשה פשיטת רגל ע"י החייב, כהגדרתו בסעיף 5 לפקודה כגון התחמקות מנושים, העברת מרמה, אי קיום דרישות התראת פשיטת רגל כאמור בסעיפים 3 ו-four לפקודה וכדומה. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא פשיטת רגל לחצו על הקישור מחיקת חובות

הליך פשיטת רגל הינו הליך "מעין שיקומי" שתכליתו ליתן התחלה חדשה לחייב, שבתום לב, נקלע לחובות. בכך, הליך פירוק כזה הוא המקבילה התאגידית להליך פשיטת רגל המתרחש עקב חוסר יכולת של אדם טבעי לעמוד בתשלום חובותיו. הליך מחיקת חובות אינו פשוט, כאן לא מסתפקים רק במילוי טפסים ובקשה, אך מצד שני, זו באמת יכולה להיות הדרך הכי טובה שיש לכם להתחיל את החיים שלכם מחדש לפחות מבחינה כלכלית.

לקראת ראש השנה, חתמו נגיד בנק ישראל והמפקח על הבנקים על שטר "פרוזבול", המונע מחיקת חובות אוטומטית בסוף שנת השמיטה במסגרת מצוות "שמיטת כספים". לגבי סכום זה יש לזכור כי הוא אמור לשקף רק את צרכי הזכאים למזונות, הגרושה והילדים הקטינים לבדם, היכולת הכלכלית והצרכים של אביהם, החייב בפשיטת רגל.

לא אחת אנשים בטוחים שבהליך של מחיקת חובות פשוט מוותרים להם על כל החובות וכך הם יוצאים לדרך חדשה. לבסוף, הליך פשיטת רגל בא גם להסדיר חלוקה יעיל ושוויונית בין כל נושי החוב שלכם. בחודש ספטמבר 2013, נכנסה לתוקף הרפורמה החדשה בפשיטת רגל, אשר מגבילה את אורכם של ההליכים.

מחיקת חובות,פורומים משפטיים,עמוד הבית,פירוק חברה מרצון


Recent Posts:

Leave a Comment

Post