חוב בר תביעה בהליך פשיטת רגל

על אילו חובות לא ניתן לקבל הפטר בפשיטת רגל?

עו"ד אביב סטרול עוסק בתחומים: דיני משפחה, הוצאה לפועל ומחיקת חובות ודיני תעבורה. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור מחיקת חובות אז ראשית , כותב שורות אלו, אשר שימש כב"כ של מני מזוז בתקופה האמורה (ואף לפניה וגם אחריה) לצורך מימוש החובות של חייבים שונים, קטנים וגדולים כאחד, יכול להעיד כי תעשיית מחיקת חובות לבעלי הון וחייבים אמידים, הייתה בגדר תעשייה ממש, אשר לא פסקה לרגע עד עצם היום הזה, ולמעשה היא הייתה והינה אחד מענפי ההכנסות העיקריים של המאפיה.

המטרה של הליך פשיטת רגל היא בעיקר הגנה על פושט הרגל עצמו, וכן אפשרות להשיב לנושים את כספם בהליך הטוב ביותר. פתיחה בהליכי פשיטת רגל לגבי החייב יכולה להיות הן ביוזמת החייב עצמו והן ביוזמת נושיו. הוצאה לפועל זה כאב ראש ופשיטת רגל זה הגבלות מכאן עד הודעה חדשה. זכור-בפירוק אין הענקה,אלא רק בפשיטת רגל.

משרדנו מתגאה בעובדה כי הצלחנו לעזור להמון לקוחות להגיע להסדר חוב אופטימלי אשר מנע מהחייבים את הצורך בהליכי פשיטת רגל והביא ללקוחותינו את האפשרות להתחיל את החיים מחדש ללא החובות שמעיקים עליהם. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא פשיטת רגל לחצו על הקישור מחיקת חובות פשיטת רגל לא פוטרת את סרבן המזונות מתשלום המזונות! מעבר לכך שצריך להכיר את החוק היבש ולהבין מה הוא אומר, צריך גם לדעת איך עובדת מערכת בית המשפט ופרוצדורות של הוצאה לפועל חשוב להבין את כל הבירוקרטיה ולהציג את כל המסמכים הנדרשים, או במילים אחרות: הליך פשיטת רגל זו עבודה לכל דבר.

מצב כזה יכול להתרחש לדוגמא, כאשר החייב ממשיך לנהל משא ומתן עם הנושה בדבר פירעון אפשרי של החוב, וזאת תוך הסתרת העובדה שהוא כבר נמצא בתוך הליכי פשיטת רגל. פושט הרגל גרם או תרם לפשיטת רגלו כאשר נטל עליו הוצאה בלתי מוצדקת בהגשת תובענה קנטרנית או מרגיזה. בדרך כלל המפרק הזמני יהיה עורך דין המתמחה בהליכי פשיטת רגל , מטעמו של אחד מהנושים של החברה, אשר הגיש את הבקשה לפירוק החברה וכן את הבקשה למינוי מפרק זמני לחברה.

ולמען הסר ספק יובהר, כי בעל הסמכות היחיד אשר רשאי היה להחליט ולאשר פעולה של מחיקת חובות כאמור לטייקונים הנ"ל היה הח"מ- עוה"ד דוד לוי, מיופה הכוח מטעם היועץ המשפטי לממשלה, ובעוד כל המחיקות הללו נעשו ללא התייעצות איתו, תוך ניצול שררה על ידי הפקיד הבכיר- זאב פורת, והצבת עובדות מוגמרות למשרד עוה"ד המייצג.

כל מה שקשור למחיקת חובות ללא פשיטת רגל, אפילו אם מדובר על חובות יחסית קטנים, עלול להיות מורכב ומסובך. חשוב להבין שאיש מקצוע כמו עורך דין פשיטת רגל ברמת גן יוכל לקצר עבורכם את התהליכים וכך תוכלו להתחיל את הפרק החדש בחייכם הרבה יותר מהר. לגבי חובות בגין קנסות החנייה שנוצרו לאחר מתן צו הכינוס של החייב, העיר בית המשפט כי לדעתו גם לגביהם העירייה איננה רשאית לפעול לגבייתם כל עוד מצוי החייב בהליכי פשיטת רגל, מאחר שנכסיו באותה העת מוקנים לנאמן.

עו"ד גלית סלע – העומדת בראש המשרד, הינה בעלת ניסיון עשיר של 17 שנים בניהול הליכי פשיטת רגל, הליכי הוצאה לפועל ,תביעות כספיות וניהול משא ומתן. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא פשיטת רגל לחצו על הקישור פשיטת רגל בעל האולם משך אותו בכל מני טענות וסיבות ולבסוף האולם הודיע על פשיטת רגל , החליפו את שם האולם וממשיכים לעבוד כרגיל בלי מוכנות לשלם לו על עבודתו.

מחיקת חובות,פורומים משפטיים,עמוד הבית,פירוק חברה מרצון


Recent Posts:

Leave a Comment

Post