מחיקת חובות בהליך החדש

עורך דין חובות, הפטר, פשיטת רגל, ביצוע שטר, טענת פרעתי, איחוד תיקים ועוד

עו"ד אביב סטרול עוסק בתחומים: דיני משפחה, הוצאה לפועל ומחיקת חובות ודיני תעבורה. המטרה של הליך פשיטת רגל היא בעיקר הגנה על פושט הרגל עצמו, וכן אפשרות להשיב לנושים את כספם בהליך הטוב ביותר. פתיחה בהליכי פשיטת רגל לגבי החייב יכולה להיות הן ביוזמת החייב עצמו והן ביוזמת נושיו. הוצאה לפועל זה כאב ראש ופשיטת רגל זה הגבלות מכאן עד הודעה חדשה. זכור-בפירוק אין הענקה,אלא רק בפשיטת רגל.

הצ'קים חוזרים העובדים מוכרזים כלקוח מוגבל בבנקים , השיעבוד על הבית מופעל. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא מחיקת חובות לחצו על הקישור פשיטת רגל במידה והחייב והנושים לא הגיעו להסדר או פשרה ביניהם במהלך חצי השנה שלאחר מועד מתן הכינוס, יש לקיים את הדיון בבקשה לפשיטת רגל וזאת במעמד הכנ"ר, החייב, והנושים. יש לי שיק שמי שנתן לי אותו טוען שהוא על סף פשיטת רגל ושאין טעם שאפקיד אותו.

שלום, מיד עם פתיחת תיקי ההוצאה לפועל פניתי לסיוע משפטי, שהפנו אותי לעורך דין מטעמם כדי לגשת להליך פשיטת רגל נפגשתי עם עורך הדין והעברתי לו מיד את כל המסמכים שביקש. באופן כללי ניתן לומר כי ככל שסך כל החובות של החייב גבוה יותר, ואילו ערך נכסיו לפירעון החובות נמוך יותר, כך הנטיה הנה לכיוון של הליך פשיטת רגל.

הגשה של בקשה מפורטת לפשיטת רגל. כאן חשוב הניסיון של עורך הדין פשיטת רגל שלכם. הליך פשיטת רגל בא אל סיומו בביטול ההליך עקב ניצולו לרעה על ידי החייב, לפי בקשת נושה, בהעדר תועלת לנושים, במתן הפטר לחייב, אי עמידה בצו התשלומים, לבקשת החייב או לבקשת הכונס הרשמי ועוד.

במסגרת הליך של פשיטת רגל ניתן להסדיר באופן מרוכז את רוב הסוגים של החובות, אך במסגרת הליך איחוד חובות, ניתן לאחד רק תיקים מסוימים. במקרים רבים ניתן לסייע לחייבי כספים באמצעות ניהול מו"מ ישיר מול הנושים והגעה להסדרים, גם בלא שהחייב יאלץ להכנס להליך פשיטת רגל. חשוב לציין, שהמחוקק דאג לאנשים העוברים את הליך פשיטת רגל ע"י כך, שקודם כל עושים חקירת יכולת – בודקים כמה אדם או זוג מרוויחים בחודש.

במקרים של סכסוך בין בני הזוג או במקרים שאחד הצדדים נקלא לפשיטת רגל אישית, אין הרבה ברירה אלא להתמודד מול שאלות אלה. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור פשיטת רגל כאשר מדובר במחיקת חובות כספיים באמצעות מו"מ עם הנושה, לרוב מדובר במשא ומתן שמתנהל במטרה להגיע להסדר פשרה כלשהו מול הבנק , שכולל פירעון בתשלומים של חלק מסויים מהחובות, בתמורה למחיקת יתרת החובות במידה והחייב עמד בהסדר במלואו ובמועדו.

מקרה בו משפט הסתיים בהחלטה כי שלושה נאשמים חייבים ( ביחד או לחוד) לתובע סכום גדול בגין נזקי אלימות והכסף לא שולם גם לאחר שהגישו פשיטת רגל והיא נדחתה כל ידי בית המשפט. כל עוד העוני, העוול והאי-שוויון מתמידים, איש מאתנו אינו יכול לנוח
לקבלת סיוע בנושא הסדר נושים לחצו על הקישור מחיקת חובות בעתיד, גופים אשר יבקשו להתקשר עימו מבחינה עסקית, יוכלו לדעת כי בעבר הוא הוגדר כמוגבל בבנק.

מחיקת חובות,פורומים משפטיים,עמוד הבית,פירוק חברה מרצון


Recent Posts:

Leave a Comment

Post