הלוואה לשכירים ולכל מטרה

כשאנו שומעים את המילה הלוואות לשכירים , עולות לנו בראש אסוציאציות שונות. כיום אפשר לקבל הלוואות (הלוואה מיידית ) לכל מטרה שהיא: לקניית דירה, רכישת רכב, נסיעה לחו"ל, שיפוץ, לימודים  סטודנטיאליים ועוד.

מומלץ כמובן לגשת למקום מסודר והגון, כמו בנק, אך כיום אפשר לקבל הלוואה במקומות שונים ולא רק בבנקים. אפשר לגשת לבתי השקעות פרטיים, חברות אשראי וישנה גם האופציה של הלוואה ( הלוואה מיידית ) בריבית גבוהה מהרגיל עם סיכון גדול יחסית מהשוק האפור.כמובן שיש צורך לבצע השוואה בין האמצעים השונים לנתינת הלוואות, ע"מ לחסוך בריביות כמה שיותר ולקבל תשלום החזר מתאים עבורינו.

למי נלך לקבל הלוואות לשכירים ?

הלוואות לשכירים – על מנת לקבל הלוואה מבנק מסויים נצטרך שיהיה לנו בו חשבון קיים, ואם אין לנו- נצטרך לפתוח חשבון חדש. בדרך כלל הבנק יבדוק מה ה"מסגרת" בה נוכל לעמוד ורק על פי הנתונים יוכל לאשר לנו הלוואה. אנו נבדוק מה הריביות שהבנק נותן לנו ועד כמה הוא יוכל לבוא לקראתנו.

הלוואה מחברת אשראי – חברות האשראי יתנו לנו הלוואה מותאמת אישית, בסכומים שונים, על פי רוב ללא בקשת ערבים וללא בקשת חסכונות כפיקדון. כמו כן, ההחזר יהיה לרוב יותר נוח ויתפרס לאורך זמן. ההלוואה תינתן לכל מטרה, במסגרת האשראי של כל לקוח, בכפוף לתנאי החברה. בדרך כלל ניתן לקבל הלוואה כזו 24 שעות ביממה, ללא צורך בהגעה פיזית אלא בשיחה טלפונית.

הלוואה מהשוק האפור- השוק האפור יתן לנו הלוואה (הלוואה מיידית ) בריבית גבוהה מאד. הבעיה היא  שלמרות שהחוק קובע את גובה הריבית המירבי, בשוק האפור זה לא תמיד קורה. הסיכון קיים בעת החזרת ההלוואה- במידה ויש קושי בהחזרים או יש עיכוב בתשלומים, הריביות יזנקו והחוב יתפח מיום ליום ואף עלול לסכן את לוקח ההלוואה. כמו כן, הביטחונות הנידרשים בשוק האפור מאד גבוהים, ולכן מאד מומלץ להימנע מאופציה זו.

לסיכום- במידה ואנו זקוקים להלוואה (הלוואה מיידית ), מומלץ לגשת למקום בו נוכל לקבל  תנאים נוחים, החזרים טובים שמותאמים לנו אישית ובעיקר מקום שייתן לנו ביטחון ותחושת אמון. מומלץ להתמקח על התנאים הניתנים, שוק ההלוואות תחרותי מאד, וזה לטובת הצרכן.

CHOOSEWISE  בונה עבורך תיק לקוח בצורה הנכונה ביותר בכדי להבטיח את סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר לקבלת ההלוואה, ושולחת אותו לחברות המובילות מרגע שבו נשלח תיק הלקוח שלך לחברות תתחיל לקבל הצעות ולך נשאר רק לבחור את ההצעה המשתלמת והנוחה עבורך.

ללא עלות

הלוואות לשכירים - ChooseWise בחירת הצרכן הנבון - השוואת מחירים

הלוואות לשכירים - ChooseWise בחירת הצרכן הנבון - השוואת מחירים
הלוואות לשכירים - ChooseWise בחירת הצרכן הנבון - השוואת מחירים

צור קשר עם הצוות ChooseWise

ChooseWise – בחירת הצרכן הנבון – השוואת מחירים

כתובת: עזרא 99 – פרדס חנה
שעות פתיחה: מ א' עד ה' מ 9:00 עד 17:00

אימייל: info@choosewise.co.il
כתובת אתר: http://choosewise.co.il

שליחת פרטים לצורך קבלת הלוואות לשכירים

תגובות

תגובות

RSS כתבות ומאמרים אחרונים

  • לא ניתן להגיע לפיד, השרת כנראה לא פעיל. יש לנסות שנית מאוחר יותר.

Summary
הלוואה לשכירים
User Rating
5 based on 29 votes
Service Type
הלוואה לשכירים
Provider Name
בחירת הצרכן הנבון - Choosewise,
פרדס חנה, Telephone No.0722567699
Area
כל הארץ
Description
הלוואה לשכירים - בחירת הצרכן הנבון - Choosewise